2018-08-15 Uddevalla   TSM    NW2
Anordnare: Häst- och Hundskolan (Ann-Louise Ryrvik)

2018-08-12 Boliden   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Skellefteå Brukshundklubb

2018-08-11 Boliden   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Skellefteå Brukshundklubb

2018-08-05 Noraström   TSM    NW1
Anordnare: Nose Work Norr

2018-08-04 Noraström   TSM    NW1
Anordnare: Nose Work Norr

2018-08-04 Lidköping   TSM    NW1
Anordnare: Lexbydal Hund

2018-08-04 Uddevalla   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Signeröds Hundcenter

2018-07-29 Klövsjö    TSM    NW1
Anordnare: Studiefrämjandet Mitt

2018-07-29 Örkelljunga   TSM    NW1
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

2018-07-29 Tänndalen   TSM    NW1
Anordnare: Västra Härjedalens brukshundklubb

2018-07-29 Tänndalen   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Västra Härjedalens brukshundklubb

2018-07-28 Klövsjö   TSM    NW1
Anordnare: Studiefrämjandet Mitt

2018-07-28 Örkelljunga   TSM    NW1
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

2018-07-28 Tänndalen   TSM    NW1
Anordnare: Västra Härjedalens brukshundklubb

2018-07-28 Tänndalen   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Västra Härjedalens brukshundklubb

2018-07-24 Sollefteå   TEM    NW1
Anordnare: Nose Work Norr

2018-07-21 Stora Mellösa/Örebro   TSM    NW1
Anordnare: Örebro Hundsällskap BK

2018-07-21 Forshaga   TSM    NW1
Anordnare: Curly Coated Retrieverklubben

2018-07-17 Sollefteå   TEM    NW1
Anordnare: Nose Work Norr

2018-07-15 Söderköping   TSM    NW1
Anordnare: Söderköpings BK

2018-07-14 Söderköping   TSM    NW1
Anordnare: Söderköpings BK

2018-07-13 Motala   TEM    NW1
Anordnare: Hundiagården

2018-07-11 Kristianstad   TSM    NW1
Anordnare: Fågelängens Husdjurspensionat

2018-07-11 Motala   TSM    NW1
Anordnare: Crazy Dog Lady

2018-07-10 Sollefteå   TEM    NW1
Anordnare: Nose Work Norr

2018-07-08 Romakloster   TSM    NW1
Anordnare: Visby BK

2018-07-08 Malung   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Malungs kennelklubb

2018-07-08 Färjestaden, Öland   TSM    NW1
Anordnare: Lines Hundskola

2018-07-07 Näs   TSM    NW1
Anordnare: Näs Hundcenter

2018-07-07 Malung   TSM    NW1
Anordnare: Malungs kennelklubb

2018-07-07 Färjestaden, Öland   TSM    NW1
Anordnare: Lines Hundskola

2018-07-05 Gnesta   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Gnesta-Trosa Brukshundklubb

2018-07-03 Sollefteå   TEM    NW1
Anordnare: Nose Work Norr

2018-07-01 Luleå   TSM    NW1
Anordnare: Luleå Brukshundklubb

2018-07-01 Örkelljunga   TSM    NW1
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

2018-07-01 Haninge   TSM    NW1
Anordnare: Haninge Brukshundklubb

2018-06-30 Luleå   TSM    NW1
Anordnare: Luleå Brukshundklubb

2018-06-30 Örkelljunga   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

2018-06-19 Åkersberga   TSM    NW1 NW2 NW2
Anordnare: Loftet FixALot

2018-06-17 Floda   TSM    NW1
Anordnare: Tasspalatset

2018-06-17 Ludvika   TSM    NW1 NW2
Anordnare: SBK Daladistriktet

2018-06-16 Floda   TSM    NW1 NW2 NW2
Anordnare: Tasspalatset

2018-06-16 Linköping   TSM    NW1
Anordnare: Linköpings Brukshundklubb

2018-06-16 Umeå   TSM    NW1
Anordnare: Umeå BHK

2018-06-16 Sollefteå   TSM    NW1
Anordnare: Sollefteå Brukshundklubb

2018-06-15 Sollefteå   TSM    NW1
Anordnare: Sollefteå Brukshundklubb

2018-06-15 Motala   TEM    NW1
Anordnare: Hundiagården

2018-06-10 Gällivare   TSM    NW1 NW2
Anordnare: BHK Malmen

2018-06-09 Stöde   TSM    NW1
Anordnare: Nosjakten Sundsvall

2018-06-09 Gällivare   TSM    NW1
Anordnare: BHK Malmen

2018-06-06 Nynäshamn   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Nynäshamns Brukshundklubb

2018-06-06 Tärnsjö   TSM    NW1
Anordnare: Heby Brukshundklubb

2018-06-03 Örkelljunga   TSM    NW1
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

2018-06-02 Örkelljunga   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

2018-05-27 Luleå   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Sök Kompaniet

2018-05-27 Forshaga   TSM    NW1
Anordnare: Värmlands Nose Work klubb

2018-05-27 Forshaga   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Värmlands Nose Work klubb

2018-05-26 Luleå   TSM    NW1
Anordnare: Sök Kompaniet

2018-05-26 Luleå   TSM    NW1
Anordnare: Sök Kompaniet

2018-05-20 Rönneshytta   TSM    NW1
Anordnare: Hundiagården

2018-05-20 Bollnäs   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Annelis Hundtjänst

2018-05-19 Bollnäs   TSM    NW1
Anordnare: Annelis Hundtjänst

2018-05-11 Hörnefors   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Trehörningens Hundcenter

2018-05-10 Hörnefors   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Vännäs Brukshundklubb

2018-05-10 Örebro   TSM    NW1
Anordnare: Örebro BK

2018-05-10 Näsåker   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Nose Work Norr

2018-05-06 Uddevalla   TSM    NW1
Anordnare: Signeröds Hundcenter

2018-05-06 Floda   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Tasspalatset

2018-05-06 Linköping   TSM    NW1
Anordnare: Linköpings Brukshundklubb

2018-05-05 uddevalla   TSM    NW1
Anordnare: Signeröds Hundcenter

2018-05-05 Leksand   TSM    NW1
Anordnare: Gagnef-Floda Brukshundsklubb

2018-05-05 Floda   TSM    NW1
Anordnare: Tasspalatset

2018-05-05 FLODA   TSM    NW1
Anordnare: Tasspalatset

2018-05-01 Gnesta   TSM    NW1
Anordnare: Gnesta-Trosa Brukshundklubb

2018-05-01 Uddevalla   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Häst- och Hundskolan (Ann-Louise Ryrvik)

2018-04-30 Uddevalla   TSM    NW1 NW2 NW2
Anordnare: Häst- och Hundskolan (Ann-Louise Ryrvik)

2018-04-29 Luleå   TSM    NW1 NW2 NW2 NW2
Anordnare: Sök Kompaniet

2018-04-29 Kils kommun   TSM    NW1
Anordnare: Kils BHK

2018-04-29 Uddevalla/Vänersborg   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Häst- och Hundskolan (Ann-Louise Ryrvik)

2018-04-28 Luleå   TSM    NW1
Anordnare: Sök Kompaniet

2018-04-28 Kils kommun   TSM    NW1
Anordnare: Kils BHK

2018-04-28 Rone   TSM    NW1
Anordnare: Näs Hundcenter

2018-04-28 Grums   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Natural Open Sense (Marie Bankhed)

2018-04-28 Vänersborg   TSM    NW1 NW2 NW2
Anordnare: Häst- och Hundskolan (Ann-Louise Ryrvik)

2018-04-26 Nynäshamn   TSM    NW1
Anordnare: Nynäshamns Brukshundklubb

2018-04-25 Gnesta   TEM    NW1
Anordnare: Gnesta-Trosa Brukshundklubb

2018-04-22 Skellefteå   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Åbyn-Byske Brukshundklubb

2018-04-22 KUMLA   TSM    NW1 NW2 NW2
Anordnare: Järsjö Hundcenter

2018-04-22 Torsby   TSM    NW1
Anordnare: Torsby Brukshundklubb

2018-04-21 Skellefteå   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Åbyn-Byske Brukshundklubb

2018-04-21 KUMLA   TSM    NW1
Anordnare: Järsjö Hundcenter

2018-04-21 Torsby   TSM    NW1
Anordnare: Torsby Brukshundklubb

2018-04-15 Nyland   TSM    NW1
Anordnare: Nose Work Norr

2018-04-15 Göteborg   TSM    NW1 NW2
Anordnare: SBK Göteborgsavdelningen

2018-04-14 Alingsås   TSM    NW1
Anordnare: Vara Grästorp BHK

2018-04-14 Nyland   TSM    NW1
Anordnare: Nose Work Norr

2018-04-08 Haninge   TSM    NW1
Anordnare: Hundreda

2018-04-08 Timrå   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Nosjakten Sundsvall

2018-04-07 Timrå   TSM    NW1
Anordnare: Nosjakten Sundsvall

2018-04-07 Forshaga   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Värmlands Nose Work klubb

2018-03-31 Falun   TSM    NW1
Anordnare: CANMEDIT

2018-03-30 Vedmora    TSM    NW1
Anordnare: Annelis Hundtjänst

2018-03-30 Björklinge   TSM    NW1
Anordnare: Uppsala Nose Work Klubb

2018-03-30 Falkenberg   TSM    NW1
Anordnare: Falkenbergs Brukshundklubb

2018-03-29 Ösmo   TSM    NW1
Anordnare: Superima

2018-03-29 Örkelljunga    TSM    NW1
Anordnare: Dogsis

2018-03-25 Sundbyberg   TSM    NW1
Anordnare: Solna-Sundbybergs BK

2018-03-25 Torsby   TSM    NW1
Anordnare: Torsby Brukshundklubb

2018-03-24 Åkersberga   TEM    NW1
Anordnare: Loftet FixALot

2018-03-24 Enhörna   TSM    NW1
Anordnare: Södertälje Lokala Kennelklubb

2018-03-24 Boliden   TSM    NW1
Anordnare: Skellefteå Brukshundklubb

2018-03-24 Kinna   TSM    NW1 NW2
Anordnare: VillGotts Hund

2018-03-18 Vännäs   TEM    NW1
Anordnare: Vännäs Brukshundklubb

2018-03-18 Gnesta   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Gnesta-Trosa Brukshundklubb

2018-03-18 Floda   TSM    NW1 NW2 NW2
Anordnare: Tasspalatset

2018-03-18 Motala   TSM    NW1
Anordnare: Hundiagården

2018-03-17 Vännäs   TEM    NW1
Anordnare: Vännäs Brukshundklubb

2018-03-17 FLODA   TSM    NW1
Anordnare: Tasspalatset

2018-03-17 Nynäshamn   TSM    NW1
Anordnare: Nynäshamns Brukshundklubb

2018-03-17 Floda   TSM    NW1
Anordnare: Tasspalatset

2018-03-13 Uddevalla/Vänersborg   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Häst- och Hundskolan (Ann-Louise Ryrvik)

2018-03-12 Vänersborg   TSM    NW1
Anordnare: Häst- och Hundskolan (Ann-Louise Ryrvik)

2018-03-04 Luleå   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Sök Kompaniet

2018-03-03 Åkersberga   TEM    NW1
Anordnare: Loftet FixALot

2018-03-03 Mariestad   TSM    NW1
Anordnare: Mariestads Brukshundklubb

2018-03-03 Luleå   TSM    NW1
Anordnare: Sök Kompaniet

2018-02-24 Noraström   TEM    NW1
Anordnare: Nose Work Norr

2018-02-24 Linköping   TSM    NW1
Anordnare: Hundens och djurens beteendecenter

2018-02-24 Varberg   TEM    NW1
Anordnare: Doggiesense (Malin Larsson)

2018-02-24 Nynäshamn   TSM    NW1
Anordnare: Nynäshamns Brukshundklubb

2018-02-17 Åkersberga   TEM    NW1
Anordnare: Loftet FixALot

2018-02-17 Varberg   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Hundens Lycka

2018-02-10 Norrköping   TSM    NW1
Anordnare: Söderköpings BK

2018-02-10 Karlstad   TSM    NW1
Anordnare: Karlstad Brukshundklubb

2018-02-10 Falköping   TSM    NW1
Anordnare: Hundkurser för Alla

2018-02-03 Gnesta   TSM    NW1
Anordnare: Gnesta-Trosa Brukshundklubb

2018-01-28 Nyland   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Nose Work Norr

2018-01-27 Nyland   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Nose Work Norr

2018-01-21 Uddevalla   TEM    NW1
Anordnare: Häst- och Hundskolan (Ann-Louise Ryrvik)

2018-01-20 Åkersberga   TEM    NW1
Anordnare: Loftet FixALot

2018-01-20 Trestadsområdet   TEM    NW1
Anordnare: Häst- och Hundskolan (Ann-Louise Ryrvik)

2018-01-14 Vännäs   TEM    NW1
Anordnare: Vännäs Brukshundklubb

2018-01-13 Vännäs   TEM    NW1
Anordnare: Vännäs Brukshundklubb

2018-01-06 GÖTEBORG   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Svenska Nose Work Klubben

2018-01-05 GÖTEBORG   TSM    NW1
Anordnare: Svenska Nose Work Klubben

2018-01-04 GÖTEBORG   TSM    NW1
Anordnare: Svenska Nose Work Klubben

2018-01-01 Borlänge   TEM    NW1 NW2
Anordnare: Dala Hundservice AB

2017-12-17 Torsby   TEM    NW1
Anordnare: Torsby Brukshundklubb

2017-12-16 Torsby   TEM    NW1
Anordnare: Torsby Brukshundklubb

2017-12-10 Kristinehamn   TSM    NW1
Anordnare: kristinehamns brukshundsklubb

2017-12-10 Gällivare   TSM    NW1
Anordnare: BHK Malmen

2017-12-10 Håverud   TEM    NW1
Anordnare: Nose Work Dalsland/Mawongsa Trading HB

2017-12-10 Håverud   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Nose Work Dalsland/Mawongsa Trading HB

2017-12-09 Vara   TSM    NW1
Anordnare: HappyHund

2017-12-09 Varberg   TSM    NW1
Anordnare: Hundens Lycka

2017-12-09 Gällivare   TSM    NW1
Anordnare: BHK Malmen

2017-12-09 Håverud   TEM    NW1
Anordnare: Nose Work Dalsland/Mawongsa Trading HB

2017-12-03 Skellefteå   TSM    NW1
Anordnare: Rackarungarnas Hundskola

2017-12-03 Skellefteå   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Rackarungarnas Hundskola

2017-12-02 Skellefteå   TSM    NW1
Anordnare: Rackarungarnas Hundskola

2017-12-02 Örkelljunga   TSM    NW1
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

2017-12-02 Skellefteå   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Rackarungarnas Hundskola

2017-11-29 Borlänge   TEM    NW1 NW2
Anordnare: Dala Hundservice AB

2017-11-23 Gnesta   TSM    NW1
Anordnare: Gnesta-Trosa Brukshundklubb

2017-11-19 Hindås   TSM    NW1
Anordnare: Lines Hundskola

2017-11-19 Vännäs   TEM    NW1
Anordnare: Vännäs Brukshundklubb

2017-11-18 Örkelljunga   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

2017-11-18 Härryda   TSM    NW1
Anordnare: Lines Hundskola

2017-11-18 Falköping   TSM    NW1
Anordnare: Fartfyllda Tassar

2017-11-18 Vännäs   TEM    NW1
Anordnare: Vännäs Brukshundklubb

2017-11-05 Katrineholm   TSM    NW1 NW2
Anordnare: SBK´s Sörmlandsdistrikt

2017-11-05 Katrineholm   TSM    NW1
Anordnare: SBK´s Sörmlandsdistrikt

2017-11-04 Floda   TSM    NW1
Anordnare: Tasspalatset

2017-11-04 Floda   TSM    NW1
Anordnare: Tasspalatset

2017-11-01 Borlänge   TEM    NW1
Anordnare: Dala Hundservice AB

2017-10-29 Vänersborg   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Häst- och Hundskolan (Ann-Louise Ryrvik)

2017-10-29 Luleå   TSM    NW1
Anordnare: Sök Kompaniet

2017-10-28 Vänersborg   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Häst- och Hundskolan (Ann-Louise Ryrvik)

2017-10-28 Luleå   TSM    NW1
Anordnare: Sök Kompaniet

2017-10-26 Gnesta   TSM    NW1
Anordnare: Gnesta-Trosa Brukshundklubb

2017-10-21 Nynäshamn   TSM    NW1
Anordnare: Nynäshamns Brukshundklubb

2017-10-14 Segmon/Värmland   TSM    NW1
Anordnare: Natural Open Sense (Marie Bankhed)

2017-10-14 Falkenberg   TSM    NW1
Anordnare: Falkenbergs Brukshundklubb

2017-10-11 Borlänge   TEM    NW1
Anordnare: Dala Hundservice AB

2017-10-08 Färjestaden   TSM    NW1
Anordnare: saxnäs bhk

2017-10-08 Håverud   TSM    NW1
Anordnare: Nose Work Dalsland/Mawongsa Trading HB

2017-10-07 Leksand   TSM    NW1
Anordnare: Gagnef-Floda Brukshundsklubb

2017-10-07 Håverud   TSM    NW1
Anordnare: Nose Work Dalsland/Mawongsa Trading HB

2017-10-01 Härnösand   TSM    NW1
Anordnare: Ivriga Tassar (Kristina Boldén)

2017-10-01 Härnösand   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Ivriga Tassar (Kristina Boldén)

2017-10-01 Luleå   TSM    NW1
Anordnare: Sök Kompaniet

2017-09-30 Härnösand   TSM    NW1
Anordnare: Ivriga Tassar (Kristina Boldén)

2017-09-30 Härnösand   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Ivriga Tassar (Kristina Boldén)

2017-09-30 Malung   TSM    NW1
Anordnare: Malungs kennelklubb

2017-09-30 Vännäs   TSM    NW1
Anordnare: Vännäs Brukshundklubb

2017-09-30 Luleå   TSM    NW1
Anordnare: Sök Kompaniet

2017-09-27 Rockneby   TSM    NW1
Anordnare: Linda Gustafsson

2017-09-24 Katrineholm   TSM    NW1
Anordnare: Camillashunderi (Camilla Thörner)

2017-09-24 Kiruna   TSM    NW1
Anordnare: Kiruna Brukshundklubb

2017-09-24 Torsby   TSM    NW1
Anordnare: Torsby Brukshundklubb

2017-09-23 Gnesta   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Gnesta-Trosa Brukshundklubb

2017-09-23 Kiruna   TSM    NW1
Anordnare: Kiruna Brukshundklubb

2017-09-23 Torsby   TSM    NW1
Anordnare: Torsby Brukshundklubb

2017-09-20 Borlänge   TEM    NW1
Anordnare: Dala Hundservice AB

2017-09-17 Timrå   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Nosjakten Sundsvall

2017-09-17 Timrå   TSM    NW1
Anordnare: Nosjakten Sundsvall

2017-09-16 Varberg   TEM    NW1
Anordnare: Doggiesense (Malin Larsson)

2017-09-13 Vänersborg   TSM    NW1
Anordnare: Vänersborgs Brukshundsklubb

2017-09-12 Vänersborg   TSM    NW1
Anordnare: Vänersborgs Brukshundsklubb

2017-09-10 Nyhammar   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Dala Hundservice AB

2017-09-09 Rättvik   TSM    NW1
Anordnare: Dala Hundservice AB

2017-09-09 Motala   TSM    NW1
Anordnare: Motala Brukshundklubb

2017-09-03 Hörnefors   TSM    NW1 NW2
Anordnare: Bjurholms Lokala Kennelklubb

2017-09-03 Hörnefors   TSM    NW1
Anordnare: Bjurholms Lokala Kennelklubb

2017-09-02 Hörnefors   TSM    NW1
Anordnare: Trehörningens Hundcenter

2017-08-30 Borlänge   TEM    NW1
Anordnare: Dala Hundservice AB

2017-08-27 Skärhamn   TSM    NW1 NW2
Anordnare: SBK Göteborgsavdelningen

2017-08-27 Havdhem   TSM    NW1
Anordnare: Näs Hundcenter

2017-08-26 Visby   TSM    NW1
Anordnare: Visby BK

2017-08-22 Gnesta   TSM    NW1
Anordnare: Gnesta-Trosa Brukshundklubb

2017-08-20 Vallåkra   TSM    NW1
Anordnare: Nosework till 1000

2017-08-20 Vallentuna   TSM    NW1
Anordnare: Blommans hundtjänst

2017-08-19 Vallentuna   TSM    NW1
Anordnare: Blommans hundtjänst

2017-08-13 Noraström   TSM    NW1
Anordnare: Nose Work Norr

2017-08-13 Stockholm   TEM    NW1
Anordnare: Hundelska

2017-08-13 Floda   TSM    NW1
Anordnare: Tasspalatset

2017-08-12 Noraström   TSM    NW1
Anordnare: Nose Work Norr

2017-08-12 Stockholm   TSM    NW1
Anordnare: Hundelska

2017-08-09 Borlänge   TEM    NW1
Anordnare: Dala Hundservice AB

2017-08-09 Ösmo   TSM    NW1 NW2
Anordnare: MG Hund

2017-08-05 Lidköping   TSM    NW1
Anordnare: Gardsby Hundservice

2017-08-05 Uddevalla   TSM    NW1
Anordnare: Signeröds Hundcenter

2017-07-30 Kingelstad   TSM    NW1
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

2017-07-29 Kingelstad   TSM    NW1
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

2017-07-29 Tvååker   TSM    NW1
Anordnare: Varbergs Brukshundklubb

2017-07-23 Forshaga   TSM    NW1
Anordnare: Värmlands Nose Work klubb

2017-07-12 Borlänge   TEM    NW1
Anordnare: Dala Hundservice AB

2017-07-09 Torsby   TEM    NW1
Anordnare: Torsby Brukshundklubb

2017-07-08 Torsby   TEM    NW1
Anordnare: Torsby Brukshundklubb

2017-07-02 Grytgöl   TSM    NW1
Anordnare: Hundiagården

2017-07-02 MALUNG   TSM    NW1
Anordnare: Malungs kennelklubb

2017-07-01 MALUNG   TSM    NW1
Anordnare: Malungs kennelklubb

2017-07-01 Timrå   TSM    NW1
Anordnare: Timrå BHK

2017-06-25 Noraström   TEM    NW1
Anordnare: Nose Work Norr

2017-06-21 Borlänge   TEM    NW1
Anordnare: Dala Hundservice AB

2017-06-18 Vänersborg   TSM    NW1
Anordnare: Vänersborgs Brukshundsklubb

2017-06-17 Vänersborg   TSM    NW1
Anordnare: Vänersborgs Brukshundsklubb

2017-06-17 Sollefteå   TSM    NW1
Anordnare: Sollefteå Brukshundklubb

2017-06-16 Sollefteå   TSM    NW1
Anordnare: Sollefteå Brukshundklubb

2017-06-11 Skellefteå   TSM    NW1
Anordnare: Rackarungarnas Hundskola

2017-06-10 Skellefteå   TSM    NW1
Anordnare: Rackarungarnas Hundskola

2017-06-06 Enköping   TSM    NW1
Anordnare: Enköping Nose Work Klubb

2017-06-06 Harbo   TSM    NW1
Anordnare: Heby Brukshundklubb

2017-06-04 Vänersborg   TSM    NW1
Anordnare: Häst- och Hundskolan (Ann-Louise Ryrvik)

2017-06-04 Göteborg   TSM    NW1
Anordnare: SBK Göteborgsavdelningen

2017-06-04 Örkelljunga   TSM    NW1
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

2017-06-03 Vänersborg   TSM    NW1
Anordnare: Häst- och Hundskolan (Ann-Louise Ryrvik)

2017-06-03 Örkelljunga   TSM    NW1
Anordnare: Lenas Lek och Fritid

2017-05-31 Borlänge   TEM    NW1
Anordnare: Dala Hundservice AB

2017-05-26 Haninge   TSM    NW1
Anordnare: Haninge Brukshundklubb

2017-05-25 Lund   TSM    NW1
Anordnare: Lunds brukshundklubb

2017-05-25 Stockholm   TSM    NW1
Anordnare: Svartvit Hund

2017-05-21 Vänersborg   TSM    NW1
Anordnare: Häst- och Hundskolan (Ann-Louise Ryrvik)

2017-05-21 Torsås   TSM    NW1
Anordnare: Torsås Brukshundklubb

2017-05-20 HENÅN   TSM    NW1
Anordnare: Häst- och Hundskolan (Ann-Louise Ryrvik)

2017-05-14 Alnö   TSM    NW1
Anordnare: Nosjakten Sundsvall

2017-05-13 Floda   TSM    NW1
Anordnare: Tasspalatset

2017-05-13 Sundsvall   TSM    NW1
Anordnare: Nosjakten Sundsvall

2017-05-10 Borlänge   TEM    NW1
Anordnare: Dala Hundservice AB

2017-05-07 Umeå   TSM    NW1
Anordnare: Trehörningens Hundcenter

2017-05-07 Leksand   TSM    NW1
Anordnare: Gagnef-Floda Brukshundsklubb

2017-05-07 Varberg   TSM    NW1
Anordnare: Hundens Lycka

2017-05-06 Umeå   TSM    NW1
Anordnare: Trehörningens Hundcenter

2017-05-01 Gnesta   TSM    NW1
Anordnare: Gnesta-Trosa Brukshundklubb

2017-04-30 Färjestaden   TSM    NW1
Anordnare: Linda Gustafsson

2017-04-23 Noraström   TEM    NW1
Anordnare: Nose Work Norr

2017-04-19 Borlänge   TEM    NW1
Anordnare: Dala Hundservice AB

2017-04-16 Näsåker   TSM    NW1
Anordnare: Nose Work Norr

2017-04-09 Håverud   TSM    NW1
Anordnare: Nose Work Dalsland/Mawongsa Trading HB

2017-04-08 Håverud   TSM    NW1
Anordnare: Nose Work Dalsland/Mawongsa Trading HB

2017-04-02 Bua   TSM    NW1
Anordnare: Hundens Lycka

2017-04-02 Uppsala   TSM    NW1
Anordnare: Uppsala Nose Work Klubb

2017-03-25 Grums   TSM    NW1
Anordnare: Natural Open Sense (Marie Bankhed)

2017-03-18 Noraström   TEM    NW1
Anordnare: Nose Work Norr

2017-03-11 Varberg   TSM    NW1
Anordnare: Doggiesense (Malin Larsson)

2017-02-25 Göteborg   TSM    NW1
Anordnare: Hundens Lycka

2017-01-07 GÖTEBORG   TSM    NW1
Anordnare: Svenska Nose Work Klubben

2017-01-06 GÖTEBORG   TSM    NW1
Anordnare: Svenska Nose Work Klubben

2017-01-05 GÖTEBORG   TSM    NW1
Anordnare: Svenska Nose Work Klubben

2017-01-01 Borlänge   TEM    NW1
Anordnare: Dala Hundservice AB